There are no translations available.

"Дикі гуси ", "Зелен клен ","Тиха вода ","Гай, зелений гай ","Верба " - на цих піснях виросло не одне покоління любителів музичного мистецтва. Коли слухаєш ці українські пісні, які давно вже стали народними, всім серцем відчуваєш, дитя якої ти землі. 2 листопада 2011 року до Національної академії завітав мудрий і філософічний, дотепний і ліричний, автор цих хітів, поет - пісняр, драматург та сценарист Юрій Рибчинський. Творчу зустріч із поетом ініціювали та провели працівники управління комунікації.

У теплій, дружній атмосфері Юрій Євгенович розповів про своє дитинство, юнацькі роки, про перші поетичні спроби. Про пісні я не думав, гадав, що буду чистим поетом, та доля вирішила інакше…"

 

В різні періоди творчості мені пощастило працювати з людьми, чиї імена сьогодні це синоніми-легенди: Володимир Івасюк, Назарій Яремчук, Софія Ротару, Йосип Кобзон, Валерій Леонтьєв, Тамара Гвардцетелі, Олександр Малінін та багато-багато інших", - зазначив митець.

3 роками зростали популярність і авторитет Юрія Рибчинського, розширювалось коло композиторів, з якими він працював. Серед них Микола Мозговий, Володимир Мулявін, Максим Дунаєвський, Ігор Демарін, Геннадій Татарченко. Разом з ними створені не тільки численні пісні, а й великі музичні спектаклі, мюзикли, рок-опери, зокрема "Біла ворона", " Едіт Піаф" тощо.

І все ж улюблений жанр поета - пісня. Його пісні звучать на престижних міжнародних конкурсах, а він сам, як метр української естради, найчастіше стає членом журі цих конкурсів. З піснями на слова Рибчинського перемагають, стають лауреатами, а його учні, з ким Юрій Євгенович співпрацює найбільше - удостоєно звань народного чи заслуженого артиста.

До найпотаємніших глибин душі розхвилювали присутніх пісні на слова Рибчинського "Дикі гуси ", "Минає день", "Виват, король! ", "Белая ворона". У теплій атмосфері вечора в Національній академії Юрій Рибчинський прочитав рядки своїх поезій зі збірки "Поїзд".

Президент Юрій Ковбасюк запросив Юрія Рибчинського провести лекції для слухачів Академії. Найталановитіші, найяскравіші та найіменитіші зірки українського та російського музичного небосхилу вважають за честь виконувати пісні, написані Юрієм Рибчинським, а слухачі Національної академії з неабияким ентузіазмом відвідуватимуть заняття Юрія Євгеновича,- зазначив президент Академії Юрій Ковбасюк.