"Дикі гусі"

There are no translations available.

Прослухати аудіозапис альбому

...Далекі 70-і. В мистецтво приходить нове покоління. З новим баченням світу. З новими віршами. З новою музикою.

Один з лідерів цього покоління — рудий юнак з спортивною фігурою. Він народився в Києві після війни. Його вірші знають гурмани поезії. І раптом він стає автором популярних пісень. Його ім’я кожен день багато разів повторюється дикторами радіо та телебачення перед тим, як пролунає та чи інша популярна пісня. І згодом це ім’я знає весь колишній Союз.

Юрій Рибчинський.

А між тим, все вирішив випадок. Він не збирався писати пісні та присвячувати цьому жанру своє життя. Але його, ще студента, познайомили з молодим композитором Ігорем Покладом, потім їх обох чекала служба в одному військовому ансамблі, де дві енергії двох талона витих юнаків помножилися і дали дивовижний результат: "Дикі гуси", "Чарівна скрипка", "Зелен-клен", "Тиха вода", "Наречена" — цикл пісень, які мали витоки з народного джерела, але звучали за формою дуже сучасно.

Ані Ігор Поклад, ані Юрій Рибчинський тоді ще не знали що ці пісні згодом стануть класикою української естради.

Саме в ці роки Юрій Рибчинський починає працювати не тільки з Ігорем Покладом, а і з В. Івасюком, В. Ільїним, Е. Ханком, О. Злотником, І. Шамо. І з кожним створює пісні, які стають шлягерами, хітами.

Більшість з цих пісень, що створені Ю. Рибчинським в далекі 70-і роки, і сьогодні популярні. Їх співають Таїсія Повалій і Софія Ротару, Тамара Гвардцителі і Йосип Кобзон. А головне - їх співає і любить народ.

1. Дикі гуси Н. Матвієнко
2. Минає день С. Ротару
3. Верба “Самоцветы”
4. У долі своя весна С. Ротару
5. Чарівна скрипка Н. Матвієнко
6. Гай , зелений гай Н. Яремчук
7. Колодязний журавель І. Кобзон
8. Кленовий вогонь С. Ротару
9. Тиха вода Н. Донець
10. Зелен - клен “Мрія”
11. Попурі О. Пекун
12. Три поради Ю. Гуляєв
13. Три дороги “Медобори”
14. Два крила Н. Пащенеко
15. Папороть цвіте Анісімови